O FIZJOTERAPEUCIE

Karolina – nasza fizjoterapeutka. Pracą w zawodzie fizjoterapeuty zainteresowała się kilka lat temu. Od zawsze chciała pracować w sektorze medycznym, jednak to fizjoterapia ostatecznie skradła jej serce. Dzięki ukończonym studiom na tym kierunku od kilku lat sukcesywnie pomaga pacjentom w powrocie do zdrowia. Dzięki sportowym znajomościom i praktykach ukończonych w klubach i klinikach sportowych świetnie radzi sobie z nagłymi, ostrymi urazami występującymi w sporcie i nie tylko.

Nasza fizjoterapeutka od dwóch lat pracuje z technologią Indiba activ, dzięki czemu potrafi świetnie wykorzystać najnowsze technologie, dopasować ich użycie do problemu pacjenta. Potwierdzają to ukończone w tym czasie 4 kursy z zakresu wykorzystania tej technologii. W naszym gabinecie Państwo również mogą skorzystać z wspomnianej technologii. Oprócz pracy z technologią Indiba Karolina świetnie radzi sobie z pracą manualną, dzięki czemu potrafi przyspieszyć proces leczenia robiąc „cuda” swoimi dłońmi :P.

Karolina zawsze interesowała się holistycznym podejściem do ciała i organizmu pacjenta, dzięki czemu w wolnym czasie kształci się u najlepszych terapeutów w Polsce, głównie z zakresu osteopatii. W przyszłym roku rozpoczyna kolejne studia, aby lepiej, bardziej efektywnie i profesjonalnie wspomagać leczenie swoich pacjentów. Oprócz pracy w naszym gabinecie Karolina jest również fizjoterapeutą w klubie Piast Gliwice – Futsal, gdzie na co dzień pomaga profesjonalnym sportowcom w powrocie do zdrowia i pełnej sprawności. We wrześniu 2018 roku wzięła również udział w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej 6-osobowej, gdzie jako fizjoterapeuta Reprezentacji Polski pomogła osiągnąć tytuł Wicemistrza Świata.

Oprócz zdolności fizjoterapeutycznych, Karolina to świetna i pogodna osoba, która oprócz pomocy fizycznej potrafi również rozweselić duszę i poprawić humor.

Serdecznie zapraszamy.