O firmie

Indiba C&P Fizjoterapia

Gabinet Fizjoterapii C&P powstał z myślą o wszystkich tych, którzy na codzień szukają ukojenia, regeneracji, odnowy biologicznej, odpowiedniej i profesjonalnej terapii po urazie czy przygotowania do zawodów czy ciężkich treningów/sezonów. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii – Indiba activ – nasz gabinet otwiera się na bardziej wymagających klientów/pacjentów, którzy chcą szybko, profesjonalnie i jak najbardziej efektywnie poradzić sobie z bólem lub po prostu szukają dla siebie czegoś, z czego będą mogli korzystać profilaktycznie.

Wyspecjalizowany personel w postaci magistra fizjoterapii sprawia, że pacjenci mogą czuć się bezpiecznie i w pełni zaufać specjaliście. Nasz gabinet to miejsce idealne dla sportowców – ciężkie treningi wymagają odpowiedniej regeberacji i przygotowania organizmu, u nas będą mogli poczuć na własnej skórze, co to znaczy profesjonalna odnowa biologiczna; miejsce idealne dla osób nietrenujących – problemy bólowe spowodowane pracą, nieprawidłową ergonomią czy urazami świetnie leczą się w naszym gabinecie, dzięki czemu pacjenci zawsze wychodzą zadowoleni.

Mamy nadzieję, że w naszym gabinecie poczujecie się bardzo dobrze, że atmosfera, która tam panuje przyspieszy was proces leczenia – serdecznie zapraszamy!